01_18 Paydaşlık

Paydaşlık: İsa Mesih’in “Birbirinizi sevin” emri bizim için ne anlama geliyor? Bu emri uygulayabileceğimiz Kilise’de birbirimizle olan paydaşlığımızın boyutlarını bu çalışmalarımızda incelemeye çalışacağız.

ÇALIŞMALAR

01_18_01 İlişkilerimizi Neden Bozuyoruz

İlişkilerimizi Neden Bozuyoruz: Birçok neden birbirimizle olan paydaşlığımızı etkiliyor. İlişkilerimizi bozan bu nedenlere daha yakından bakacağız. Ayrıca kendi yüreğimizi de bu konuda sınayacağız.

01_18_02 Hepimiz Biriz, Birimiz Hepimiz İçin

Birimiz hepimiz,hepimiz birimiz için: Kilisenin birliği için bizim görevimiz nedir? Birliği korumak için neler yapabileceğimize, bizim sorumluluğumuzun neler olduğunu birlikte çalışacağız.

01_18_03 İlişkileri onarmak

İlişkileri onarmak: İlişkilerimizi onarmak için atacağımız adımlar nelerdir? Öncelikle özür dilemek üzerine bu dersimizde konuşacağız. Neden bu kadar zor? Neden önemlidir?

01_18_04 Bir Araya Gelmek

Bir araya gelmek: İncil’de “bir araya gelmekten vazgeçmeyin” ilkesini kendi hayatımızda nasıl uygulayabiliriz? Neden bir araya gelmeliyiz? Birlikte toplanmanın neden bu kadar önemli olduğunu ve bir araya gelmek konusundaki bahanelerimiz de bakacağız.